2023 valimised: Aisha Buhari, APC Progressiivse Naiste konverentsi korraldamiseks

2023 valimised: Aisha Buhari, APC Progressiivse Naiste konverentsi korraldamiseks

Nigeeria esimene leedi Hajiya Aisha Buhari korraldab Abujas kõigi aegade esimese riikliku Progressiivse Naiste konverentsi.

APC riikliku Naistekonverentsi, 2022, meedia-ja Reklaamikomitee esimehe Hon. Abike Dabiri-Erewa avalduses ütles, et konverentsi teemaks on “üks hääl, mis ühendab progressi”.

Avalduse kohaselt, konverentsil arutatakse mitmel teemal, sealhulgas sooline kaasatus poliitikasse ja naiste suurem roll valitsemises.

Konverentsi juhib kõigi progressiivsete Kongress (APC) läbi Hon. Stella Erhuvwu Okotete, selle hooldaja/erakorralise konventsiooni planeerimise komitee (CECPC) liige-Naiste esindaja

Nigeeria esimene leedi Hajiya Aisha Buhari esitab peaesineja. Libeeria asepresident, juht dr Jewel Howard-Taylor jagab oma kogemusi valitsuse tippfunktsionäärina konverentsil osalejatega, kus osaleb enam kui 1000 naist, kes on pärit Föderatsiooni 36 osariigist ja föderaalsest Pealinna territooriumist.

Konverentsil, mis peaks toimuma 18. ja 19. jaanuaril 2022. aastal rahvusvahelises konverentsikeskuses Abujas, arutatakse võimalusi, kuidas tugevdada naiste poliitilisi õigusi, tegeleda takistustega naiste osalemisele demokraatlikes süsteemides toimuvas poliitilises protsessis ning töötada välja strateegiad nende täielikuks kaasamiseks.

Konverentsil osalemist on kinnitanud enam kui 200 riigi kolme valitsustasandi juhti ning mõned silmapaistvad ärinaised ja tööstuse kaptenid.

Nad teevad ettekandeid, mis keskenduvad naiste inspireerimisele ja liikumapanemisele poliitikasse edukamatele proovidele, juhtimine ja juhirollid ettevõtluses.

Lisa kommentaar

Previous post Arla suurendab piimatootmist 450 lehmaga
Next post FG debunksi aruanne loodusliku poliomüeliidi viiruse uue puhangu kohta mõnes osariigis