AFCON 2021: FIFA okays 3 suuremad värbajad Sierra Leonesse

AFCON 2021: FIFA okays 3 suuremad värbajad Sierra Leonesse

Sierra Leone Jalgpalliliit (SLFA) on kinnitanud FIFA volituse valida kolm mängijat Sierra Leone meeskonda enne 2021.aasta Aafrika rahvuste karikat (AFCON) Kamerunis.

Äsja värvatud mängijate hulka kuuluvad: Steven Caulker, Issa Kallon ja Jonathan Morsay, kes on pärit Sierra Leonest, kuid olid mänginud noorte tasemel oma sünnimaa jaoks.

29-aastane Steven Caulker mängis Inglismaa noortekoondisega ja oli Suurbritannia meeskonnas Londoni 2012.aasta olümpiamängudel.

Enne Šoti poolega liitumist mängis ta ka Tottenhami ja Liverpooli eest Dundee, kuid kolis aastatel 2019-2021 Türki Alanyasporja alates 2021.aastast kell Fenerbah Frumbee.

Hollandis sündinud ääremängija Issa Kallon on mänginud riigi noortekoondistes kuni U20-Deni ja SC Camburi eest Hollandi Liiga teises divisjonis.

Loe ka: Rohri kott ja Nigeeria 2022. aasta AFCONI väljavaated
Rootsis sündinud Jonathan Morsay alustas seal oma karjääri enne Itaaliasse kolimist, Rumeenia ja alates selle hooaja algusest Kreekas Panetolikos.

24-aastane Sierra Leone sündinud ääremängija on mänginud oma riigi noortekoondises.

Sierra Leone osaleb TotalEnergies Aafrika Rahvuste Karika 33. väljaandes, mis algab jaanuaris. 9 Kamerunis pärast pikka kõrbe ületamist, mis pärineb aastast 1996.

Afconi naasmiseks mängib Sierra Leone E-grupis koos kaitsvate Meistrite Alžeeria, Ekvatoriaal-Guinea Ja Cote d ‘Ivoire’ iga.

Lääne-Aafrika pool mängib oma esimese mängu 11. jaanuaril Doualas valitsevate Aafrika Meistrite Desert rebaste vastu. NAN

Lisa kommentaar

Previous post Port Harcourt Polo: Juurdepääsupank, kihtidel põhinev, teised võim kuldne Juubeliturniir
Next post Rangers, Remo tähed registreerivad võõrsil võidud, kui NPFL saab lendamise alguse