Buhari külastab varalahkunud pealiku Ernest Shonekani perekonda

Buhari külastab varalahkunud pealiku Ernest Shonekani perekonda

President Muhammadu Buhari külastas neljapäeval kaastundeavaldusega ajutise riikliku valitsuse (ING) juhi Ernest Shonekani perekonda nende Ikoyi, Lagose kodus.

Presidendi meedia ja reklaami erinõuniku Femi Adesina avaldus ütles, et President Buhari ja tema meeskonna võtsid vastu lahkunu lesk proua Margaret Shonekan ja pereliikmed.

Avalduses lisati, et presidenti saatsid Shonekansi koju Oguni osariigi kuberner, prints Dapo Abiodun, Lagose osariigi kuberner, Babajide Sanwo-Olu ja Yobe osariigi kuberner Mai Mala Buni, kes on ka kõigi progressiivsete kongresside esimees, hooldaja ja konvendi planeerimise komitee.

President Buhari julgustas leske ja pereliikmeid, öeldes, et tal on kurb kuulda uudiseid ING endise juhi möödumisest.

Ta kirjutas kaastunderegistris: “ma sain sügava kurbusega uudiseid suure riigimehe ja riikliku ajutise valitsuse endise juhi Ernest Shonekani surmast.

“Ta oli Oguni osariigis, kus tellis viis pärandprojekti. Kuid tänu austusele ja austusele, mis tal oli pealiku Shonekani vastu, on ta nüüd siin. Las Papa hing puhkab rahus, ” ütles Oguni kuberner.

Kuberner Sanwo-Olu ütles, et kuigi ta tervitas Oguni osariiki, Lagos oli Shonekani pealik üle 60 aasta. “Ta oli väga lugupeetud mees, tõeline natsionalist, isa, vanaisa ja vanavanaisa nii paljudele.

“Me igatseme teda, kuid lohutame, et ta elas head elu. Jumal seisab perekonna kõrval. Kõik on sinuga hästi, ja Nigeeriaga.”

Kolm saatvat kuberneri allkirjastasid ka kaastundeavalduste registri.

Lisa kommentaar

Previous post Ayade vannub-endine NGE asepresident teenistuse juhina
Next post Port Harcourt Polo: Juurdepääsupank, kihtidel põhinev, teised võim kuldne Juubeliturniir