Digital Nodi kaasasutaja Mohit Mirchandani tunnustab oma uskumatut edu kaasasündinud kannatlikkusele

Digital Nodi kaasasutaja Mohit Mirchandani tunnustab oma uskumatut edu kaasasündinud kannatlikkusele

Edukatel inimestel on teistest erinev mõtteviis. Kui kogu maailm järgib kohese rahulduse kultuuri, edukaks saanud inimestel on pikaajaline lähenemine. Võti peitub nende võimes asju läbi näha. Kannatlik olemine on võimas ja selle kvaliteedi kasvatamine endas võimaldab meil näha laiemat pilti, ületada väljakutseid ja juhtida meid oma eesmärkidele lähemale, hoolimata sellest, mida see nõuab. Digitaalse Nodi kaasasutaja Mohit Mirchandani tunnustab oma edu kaasasündinud võimele olla kannatlik. Ta selgitab, kuidas see on olnud tema edu võti.

Mohit Mirchandanil on olnud pikk ja rahuldust pakkuv professionaalne teekond, kus on mitu tõusu ja mõõna. Mohit on väsimatult töötanud oma eesmärkide saavutamiseks kõigi koefitsientide vastu. Kui asjad olid rasked, jäi ta kannatlikuks ja jätkas püüdlemist.

Mohit selgitab: “ma lähen seda öeldes tõusulaine vastu, kuid tõsi on see, et otseteid pole. Edu tuleb neile, kes keelduvad loobumast. See tuleb neile, kes jäävad asjadest kinni. Keegi ei öelnud, et see saab olema lihtne.”Mohit väidab, et kannatlikkus aitas tal teekonna rasketes etappides mitte heidutada.

Mohiti jaoks polnud edu kohene. See aga ei mõjutanud tema pingutusi ega pühendumust oma eesmärkidele. Ta ütleb: “teekond eduni ei ole sirge ülespoole liikuv joon. See on üles-ja allapoole kõver. Täna, inimesed ootavad kohe tulemusi, isegi kui tegemist on hoone äri. Tõde on see, et igal areenil tõeliselt edukaks saamiseks on vaja kannatlikku lähenemist ja pühendumist.”

Mohit meenutab, et tema teekonna ajal oli aegu, mil tema usk kõikus, kuid ta otsustas alati jääda kannatlikuks ja keskendus suurele pildile. Mohit ütleb: “pingutused hüvede skaala saavutamiseks pole kunagi õiglased, kuid peate usku hoidma.”Mohit usub kindlalt, et edukad inimesed on need, kes hoiavad seda ja jäävad võistlusele. Täna, ta on ehitanud edukaid digitaalseid ettevõtteid ja on aidanud mitmel kaubamärgil kuulsaks saada ja juhtida paremat veebipõhist kohalolekut.

Krediteerides tema kannatlikkust edu võtmena, võtab Mohit Mirchandani omaks, mida tähendab olla patsiendi juht ja kuidas see on alati aidanud tal kõverast ees püsida. Ta julgustab ambitsioonikaid juhte mõistma, mida on vaja tänapäeva maailmas edu saavutamiseks.

Lisa kommentaar

Previous post FCT kasutab droone, et jälgida 2022. aasta üleujutusi, kliima väljavaateid
Next post WASA: Gov Sanwo-Olu Nigeeria Armeekooli struktuuride ehitamiseks, annab sõdurite naistele õiguse