FG Telcos: Baar väljuvad kõned unlinked SIMs

FG Telcos: Baar väljuvad kõned unlinked SIMs

Föderaalvalitsus on suunanud telekommunikatsiooniettevõtteid (MTN, Globacom, Airtel ja mobile) keelama kõik väljaminevad kõned linkimata abonendi Identifitseerimismooduli kaartidelt, SIMs.

Avalikustades selle kommunikatsiooni-ja digitaalmajanduse ministri Isa Pantami allkirjastatud avalduses, teatas FG, et selle direktiiv jõustub 4.aprillil 2022.

Lugege osa allpool olevast avaldusest:

“Sellest tulenevalt kiitis hr President lahkelt heaks paljud taotlused pikendada nin-SIM-ühenduse tähtaegu.

“Siinkohal on valitsus siiski otsustanud, et NIN-SIM-i poliitika rakendamine võib jätkuda, kuna kodanike ja seaduslike elanike vastavuse tagamiseks on juba loodud masinad. Rakendamine mõjutab valitsuse strateegilist planeerimist, eriti julgeoleku ja sotsiaalmajanduslike prognooside valdkonnas.

“President Muhammadu Buhari on heaks kiitnud poliitika rakendamise alates 4. aprillist 2022. Järelikult on föderaalvalitsus suunanud kõiki telcosid rangelt jõustama poliitikat kõigi Nigeerias välja antud (olemasolevate ja uute) SIM-ide suhtes.

“Alates 4.aprillist 2022 keelatakse väljaminevad kõned telefoniliinidele, mis ei ole järginud NIN-SIM sidepoliitikat.

“Selliste liinide tellijatel soovitatakse käesolevaga linkida oma SIM-id oma üheksaga, enne kui Telcod saavad oma liinide piirangu tühistada. Mõjutatud isikutel soovitatakse registreeruda oma NINs-i jaoks määratud keskustes ja seejärel linkida NINs oma SIMs-iga NIMC ja Telcos pakutavate kanalite kaudu, sealhulgas NIMC mobiilirakendus.”

Lisa kommentaar

Previous post OPPO tuleb linna koos A 96 keskklassi nutitelefon
Next post NIN-SIM-ühendus: deaktiveeritud abonendid hädaldavad, kuna telcos lubab täielikku vastavust FG direktiividele