FWC laiendab gopheri kilpkonnade järjekorda, mis looduskaitsjate sõnul nõrgendab kaitset

FWC laiendab gopheri kilpkonnade järjekorda, mis looduskaitsjate sõnul nõrgendab kaitset

Florida Kala-ja Looduskaitsekomisjon laiendab enamikku täidesaatva korralduse sätetest, mis looduskaitsjate sõnul soosivad arengut gopher-kilpkonnade ees.

Florida kalad ja elusloodus andsid novembris välja täidesaatva korralduse suure nõudluse rahuldamiseks, teatas agentuur, arengu tõttu ümberasustatud Gopher-kilpkonnade ümberpaigutamise kohtade jaoks.

Kaitserühmad ütlesid, et ordu nõrgendas ohustatud kilpkonnade kaitset, loobudes muu hulgas reeglist, mis keelab nende ümberpaigutamise rohkem kui 100 miili põhja või lõunasse.

Rühmad ütlesid, et reegli eesmärk on vältida kilpkonnade isoleeritud populatsioone, mis on Floridas loetletud ohustatuna.

Uus kord pikendab enamikku sätteid veel 60 päeva. See loobub kahest sättest, mis võimaldavad gopheri kilpkonnade ajutist ümberpaigutamist kohapeal ja avalikele maadele.

Florida Fish and Wildlife ütleb, et alates 45,000 2008.aastast on ümber paigutatud üle XNUMX XNUMX gopheri kilpkonna. Agentuur ütleb, et hindab olukorda 60 päeva lõpus uuesti.

Lisa kommentaar

Previous post Manatee rehabilitatsioonikeskused on sissevoolu jaoks valmis, kuna prognooside kohaselt kestab suremine aastaid
Next post Florida on juba näinud kliimamuutusi. Uus ülemaailmne aruanne ütleb, et see võib halveneda