GOtv poks öö 24: naine poksijad kiidelda, laud sponsorid

GOtv poks öö 24: naine poksijad kiidelda, laud sponsorid

Haminat Jekini ja Blessing Bukola, super flyweight professionaalne poksijad kavas kohtuda national challenge bout kell GOtv poks öö 24 reedel, on teatanud valmisolekut näidata, et nad saavad täita nii jõuliselt kui nende meessoost kolleegid. Poksijad tänasid sponsoreid ka selle eest, et nad pakkusid neile platvormi oma oskuste näitamiseks.

Teisipäeval Lagoses eraldi intervjuudes esinedes ütlesid poksijad, et neil on hea meel, et neil on olnud võimalus etendusest osa saada, mis toimub teslim Baloguni Staadioni Molade Okoya Sisespordihallis, Lagos.

Saade, mis sisaldab seitset võistlust ja Jamopyperi elavat muusikalist etteastet, edastatakse otseülekandes SuperSport kogu Aafrikas.

Haminat, kes rääkis pärast teisipäeval treenimist, ütles, et Nigeeria naispoksijad on otsinud laiemaid võimalusi ja on rõõmsad, et neile on antud.

“Me hindame seda, mida sponsorid on teinud. Näitame, et oleme hea võitluse nimel sama head kui meie meessoost kolleegid,” ta ütles.

Blessing väljendas ka sarnaseid tundeid, öeldes, et võimalus olla nähtav kogu Aafrikas on Nigeerias naiste Poksi jaoks suur.

“Loodame, et pärast seda saadet teavad promootorid kogu Aafrikas, kui head on Nigeeria naispoksijad, ja kutsuvad meid oma reklaamikampaaniatele,” ütles ta.

Suurim võitlus öösel on World Boxing Federation (WBF) Rahvusvaheline pealkiri riigikaitse vahel valitsev meister, Nigeeria Rilwan “Baby Face” Babatunde ja Justice “Qwick Action” Ghana.

Lisa kommentaar

Previous post Barcelona nõustus Ferran Torrese allkirjastamisega
Next post Usyk oli Anthony Joshua üle domineerivas võidus vaid 60%