Majanduskasvu jaoks kriitilise tähtsusega merendussektor-lastisaatjad

Majanduskasvu jaoks kriitilise tähtsusega merendussektor-lastisaatjad

Lagose lastisaatjate Liit, SAL, on öelnud, et peale nafta ja gaasi, merendussektor on riigi majanduskasvu jaoks kriitilise tähtsusega.

Assotsiatsiooni President Jonathan Nicole, kes tegi selle eile Lagoses antud intervjuus teatavaks, väitis, et selleks, et valitsus saaks sektorist kasu, peaks ta uurima mereprobleeme ja pakkuma neile püsivaid lahendusi.

Ta ütles, et kui Nigeeria Tolliteenistus, NCS, võiks tekitada umbes N2 triljonit, agentuurid nagu Nigeeria sadamate Amet, NPA, Nigeeria Veeteede Amet ja ohutusamet, NIMASA, merendussektoris võiks võrdselt teenida tohutuid sissetulekuid.

“Vaadates Nigeeria tolli sissetulekuid, suutsid nad Reha N2 triljonis, see näitab, kui dünaamilised on Nigeeria importijad ja saatjad.

“Vaatamata tohututele väljakutsetele jääb tolli sissetulekute pidev kasv samaks. Nii et me kiidame kaubandusringkondade jõupingutusi, nad on hästi teinud.

“Leiame, et oleksime pidanud saama Valitsuse toetamiseks rohkem ära teha, kuid väljakutsed on tohutud mõnikord mõtleme, kas riik hoolib, sest ka meie makstavad arved on tohutud.

“Seda hoolimata asjaolust, et püüame võimalikult palju teha koostööd valitsuse määrustega ja pidada kinni valitsuse ootustest,” ütles ta.

Nicole tõi välja, et ka saatjad ootavad, et valitsus vastaks nende jõupingutustele, öeldes nagu praegu, saatjate jaoks pole üldse palliatiive.

Ta ütles, et saatjad maksavad liiga palju arveid,lisades,et see, mida nad varem kulutasid nagu N10 000, on nüüd läinud umbes N200 000-ni.

Lisa kommentaar

Previous post DIY investeerimine: vaatamata teadmistele võite ikkagi raha kaotada
Next post GENCOs kaotab tilk 42.2% N147.05bn üle maksmata jätmise kasutamata võimsus