Maritime kuritegude kulu Nigeeria N329. 5 miljardit-mees rektor

Maritime kuritegude kulu Nigeeria N329. 5 miljardit-mees rektor

Kuna Nigeeria jätkab Guinea lahel piraatide tegevuse madalat taset, GoG, mereröövlite kuritegelik aktiveerimine maksab riigile väidetavalt üle N329 miljardi 2017.aastal, võrreldes N1. 8 miljardi aasia maksumusega.

Selle avalikustamine Nigeeria käimasolevas prahitud Transpordihalduse Instituudis, CIOTA, konverents Abujas, Nigeeria Mereakadeemia rektor, Oron, kommodoor Emmanuel Effedua, ütles, et julgeolekuagentuuride suutmatus jagada reaalajas luureandmeid on merikuritegude vastases võitluses peamine tagasitõmbamise allikas, lisades, et merenduse majanduslikud kulud mõjutavad Nigeeriat rohkem kui teisi Guinea lahe riike.

Ta, kuid, arvas, et integreeritud turvalisuse ja veeteede kaitse infrastruktuuri loomisega, muidu tuntud kui Deep Blue project, loodetakse, et riigi ranniku-ja territoriaalvete kuritegelike elementide liialdusi piiratakse.

Ta märkis: “ohutu merekeskkond valmistab ookeanid ette Merekaubanduse jaoks turvaliseks atmosfääriks. On teatatud, et kuritegelikud elemendid kasutavad vrakke turvalise varjupaigana, et käivitada üllatusrünnakud kaubalaevade vastu.”

Ta kutsus ka CIOTA juhtkonda üles täitma kohustust juhtida asjaomaste asutuste tähelepanu vajadusele kinnistada ülemaailmsed parimad tavad meresõiduohutuse seaduste rakendamisel.

Lisa kommentaar

Previous post Bensiin import ajab Nigeeria kaubanduse puudujääk Q3’21 et N3trn
Next post Kordused, et uurida maksude järgimist Bolt, Uberi operaatorid