NIN / SIM linkage brouhaha: telekommunikatsiooni tariifi pole plaanis tõsta-ALTON

NIN / SIM linkage brouhaha: telekommunikatsiooni tariifi pole plaanis tõsta-ALTON

Emmanuel Elebeke
Vaatamata väljakutsetele, millega operaatorid tööstuses silmitsi seisavad, Nigeeria litsentseeritud Telekommunikatsiooni Liit, ALTON ütleb, et selle liikmetel pole praegu kavas riigis tariifide ülevaatamist.

Ühingu esimees Engr. Gbenga Adebayo, kes andis kolmapäeval teleintervjuus küsimusi esitades kindluse, ütles, et neil pole telekommunikatsioonitariifi tõstmiseks kohest plaani, pigem konsulteerivad nad praegu reguleerivate asutuste ja teiste valitsusega, et näha, millist jätkusuutlikkust neil tööstuse jaoks olla võib.”

Tema sõnul “teevad telcos koostööd teiste sidusrühmadega, et näha parimat võimalikku viisi äritegevuse jätkamiseks ilma tariife üle vaatamata. Meil ei ole selliseid plaane; me garanteerime, et seal on pidev teenuse kättesaadavus kõigile kodanikele kõikides kohtades kogu aeg.

“Meil pole tariifide ülevaatamise plaane. Konsulteerime oma reguleerivate asutuste ja teiste valitsuses olevate inimestega, et näha, millist jätkusuutlikkust saame tööstusele pakkuda, meil pole kohe kavas avalikke tariife üle vaadata.”

Ta reageeris küsimusele nõuete kohta mitmes kvartalis, et telekommunikatsioonioperaatorid on seatud suurendama oma hindu.

On paljastus sidumata klientide read üle nende suutmatus siduda oma SIM-kaarte National Identity Number (NIN), Engr. Adbayo ütles, et alates valitsuse direktiivist, süsteemidele on avaldatud ka suurt survet.

“Alates uuest Direktiivist on suurenenud nende inimeste arv, kes üritavad oma SIM-kaarte NIN-iga siduda. See on olnud palju survet erinevates kogemuskeskustes, samuti on olnud palju survet süsteemidele.’’

“Avalikkuse liikmed on meie erinevatele kontaktkeskustele palju muret väljendanud; nii et näib, et kuumus tuleb praegu meile kõigile.

“Kahjuks oleme sellega tegelenud neliteist kuud, paljud inimesed ei vastanud üleskutsele siduda oma SIM oma ninaga ja nii oleme seal, kus oleme. Kindlasti, viimane 24 tundi, on olnud tohutu surve erinevates kogemuskeskustes.”

Altoni boss, kuid, kutsus erinevaid ametivõime üles tegema oma volituste piires kõik võimaliku, et aidata oma liikmeid telekommunikatsiooni infrastruktuuri tagamisel nii kriitiliste riiklike varadena, kuna hiljutine sündmus on näidanud, et igasugune rünnak nende vastu on halb tuul, mis ei puhu kellelegi head.

Lisa kommentaar

Previous post FG Telcos: Baar väljuvad kõned unlinked SIMs
Next post Advokaadid lipu alla kavandatud Nita Bill 2021