NIN-SIM-ühendus: deaktiveeritud abonendid hädaldavad, kuna telcos lubab täielikku vastavust FG direktiividele

NIN-SIM-ühendus: deaktiveeritud abonendid hädaldavad, kuna telcos lubab täielikku vastavust FG direktiividele

Deaktiveeritud abonendid kurdavad juba pettumusi, et nad ei saa uuesti helistada, öeldes, et föderaalvalitsus oleks pidanud lubama inimestel linkimist oma tempos teha, kui see arendab kontrollitavat andmebaasi.

See on nii telekommunikatsioonioperaatorid, Nigeeria litsentseeritud telekommunikatsioonioperaatorite Liidu egiidi all, ALTON on lubanud föderaalvalitsuse direktiivi täielikku järgimist.

Esimehe ja operatsioonide juhi allkirjastatud avalduses, ALTON, Engr Gbenga Adebayo ja Gbolahan Awonuga, ütles: “võime kinnitada, et meie liikmed on saanud Nigeeria Sidekomisjonilt ametliku direktiivi, NCC keelata väljuvad kõned abonendiliinidel, mis ei vasta NIN-SIM-i Sidumispoliitika nõudele. “Meie liikmed on pühendunud juhiste järgimisele ja kutsuvad telekommunikatsiooni abonente, kes pole oma NIN-i oma SIMs-iga hankinud ega linkinud, seda tegema mis tahes määratud keskuses”.

Umbes 119 miljonil liinil on oht deaktiveerida. Saadaval statistika Nigeeria Communications Commission, NCC veebruaris näitas, et seal on 303,636,267 ühendatud GSM mobiiltelefoni liinide riigis, millest 197,768,482 olid aktiivsed.

Vahepeal oli 197, 7 miljonist aktiivsest tellijast seni seotud 78 miljonit. Lihtne matemaatika näitab, et umbes 119 tellijat pole veel linkinud.

Föderaalvalitsus oli esmaspäeval suunanud kõik Telcod piirama linkimata simside helistamist, kuna nin-SIM-i ühendamise tähtaeg lõppes märtsis 31 pärast selle mitu korda edasilükkamist.

Meeldetuletuseks, föderaalvalitsus suunas neljapäeval nigeerlasi tagama, et nad oleksid mõne päeva jooksul lõpetanud oma Ninsi kontrollimise ja sidumise Simsiga.

Vahepeal, paljud nigeerlased, kes peavad veel direktiivi järgima ja kellel on keelatud helistada, kurdavad.

Noortekorpuse liige, Elizabeth Ushie ütles Vanguardile, et ta pole esmaspäeva õhtust alates saanud oma Airteli liiniga helistada.

Ta ütles: “ma lähen ja ühendan liini enne nädala lõppu, sest mõned inimesed tunnevad mind selle joonega. Kuid, see pole minu peamine joon.

Teine tellija, kes identifitseeris end Estherina, ütles: “ma pole hommikust saadik saanud oma Airteliga helistada.”

Teised on ka oma sotsiaalmeediasse pöördunud, et väljendada oma pahameelt Nigeeria telekommunikatsioonivõrgu pakkujate sideliinide keelamise üle.

Üks on chidozie Uchenna, ütles Twitteris, ” palun, et mu SIM on blokeeritud ja ma ei saa praegu helistada.

Teine Twitteri kasutaja ja MTN-i tellija @julianna seadis kahtluse alla telcose lojaalsuse oma abonentidele,kuna nad täitsid kiiresti valitsuse direktiivi, ilma et oleks isegi kõhklusi.

Kasutaja ütles: “kõik need operaatorid on alati kõiges aeglased, kuni on aeg hakata nin-Sim-i seose tõttu liine blokeerima. Nad ei saanud isegi oma kliendiga patsiente kasutada.

Okei, ma näen, kes kannatab, sest kui blokeerite inimeste liini, ei pea nad teie eetriaega ostma. Kes siis lõpuks kaotab, sest ma saan ikkagi inimestelt kõnesid vastu võtta?”

Lisa kommentaar

Previous post FG Telcos: Baar väljuvad kõned unlinked SIMs
Next post Advokaadid lipu alla kavandatud Nita Bill 2021