NPFL: Rivers Unitedi hooaja avaja Skoorimine tegi mind uhkeks-Ishaq Kayode

NPFL: Rivers Unitedi hooaja avaja Skoorimine tegi mind uhkeks-Ishaq Kayode

Ishaq Kayode premeeris Stanley Eguma otsust anda talle algus nende hooaja avamängus Lobi tähtede vastu, haarates külje värava, mis teenis neile teel punkti.

Kayode eesmärk oli see, mis väga suure intensiivsusega mängus silma hakkas. Curling shot võita muljetavaldav Emeka Onyia eesmärk uhkus Benue ja noor täht oli õigustatult rõõmus oma panuse.

Pärast 1-1 lõppenud mängu rääkides ütles ta: “See on minu jaoks väga uhke hetk ja ma olen lihtsalt nii õnnelik.

“See on hea tunne, et skoor mitte ainult minu esimene eesmärk uue hooaja ja see tulevad matchday üks, vaid ka parem tunne, et eesmärk aitas meeskond saada oluline kaugusel punkti, nii et nüüd ma olen teinud, et ja ma tahan seda teha rohkem ja saada see tunne palju rohkem kordi.”

Pakitud Aper Aku staadion ei mõjutanud kuidagi Ishaq Kayode kui külalismeeskonna enesekindlust, kui ta 27.minutil skoori avas.

“Me rääkisime sellest enne mängu. Aper Aku staadion ei olnud olnud soodne pinnas, kui olime neljal viimasel katsel tühjade kätega tagasi tulnud. Pidime lihtsalt oma lahe hoidma ja oma mängu mängima.

“Lobi Stars oli nende fänn toetada neid, kuid me ütlesime, et me peame lihtsalt mängida meie usaldust, mängida meie mäng, jääda meie mängu kava ja kõik saab trahvi.”

Lisa kommentaar

Previous post Rangers, Remo tähed registreerivad võõrsil võidud, kui NPFL saab lendamise alguse
Next post Kano sammaste tõstmine 2021 võrkpalli kõrgliiga karikas