OPPO tuleb linna koos A 96 keskklassi nutitelefon

OPPO tuleb linna koos A 96 keskklassi nutitelefon

Nutitelefonide valmistaja, Oppo Nigeeria tugevdas nädalavahetusel Nigeeria nutitelefonide turgu uue keskklassi seadmega A96.

Seade lubab rahuldada uutele tulijatele, kes soovivad liituda smartphone liiga suur viisil, nagu see teenib ülespoole liikuva, keskmise sissetulekuga, kes mitte ainult ei taha teha moe avaldusega, vaid ka väljendada oma armastust kvaliteedi mobiilne vidinaid.

OPPO ütles, et kavandas seadme tahtlikult, et ületada lõhe keskmise ja kõrgema klassi telefonikasutajate vahel.

A96 on varustatud 5000mAh kauakestva aku ja 33W supervooc välklambiga. Seda täiendab Oppo glow disain, mis võimaldab telefonil vastu pidada kriimustustele ja sõrmejälgede rikkumisele.

Selle 6,59-tollist 90Hz värvirikast punch-hole ekraani, millel on 96% lai värvigamma, haldab enda väljatöötatud adaptiivne värskendussageduse tehnoloogia ja koos pakuvad need ümbritsevat vaatamiskogemust.

Muud oppoa96 sisseehitatud kütkestavad funktsioonid hõlmavad kogu päeva AI eye comfort ‘ i, mis suurendab ekraani nähtavust eredas või hämaras keskkonnas, lähtudes ümbritseva valguse tasemest. Ekraan katab nüüd rohkem värvispektrit, muutes pildi värvid veelgi tõesemaks, rikkamaks ja köitvamaks. Sellel on ka 6.59-tolline 90Hz värvirikas auguga ekraan, millel on 90.8-protsendiline ekraani ja keha suhe ning 1080-tolline 2412 FHD eraldusvõime.

Oppo liigutas A96 sõrmejäljeanduri tahtlikult telefoni küljele, et luua õhem, esmaklassilisem välimus ja tunne.

5000mAh aku võimaldab kasutajatel Whatsappis teksti saata kuni 15 tundi, samas kui 33W SUPERVOOC Kiirlaadimine annab kasutajatele suurema paindlikkuse 30-minutilise laadimisega, mis annab 55 protsenti akust.

Aku tõhusaks kasutamiseks on Oppo-L telefonis Super Energiasäästurežiim. Muud energiasäästustrateegiad, näiteks protsessori sageduse reguleerimine ja taustvalgustuse reguleerimine, võtavad aku tööea pikendamiseks vastu konkreetsed rakendused.

Seadmel on ka optimeeritud Öine laadimine, mis võimaldab telefoni tehisintellektil õppida kasutaja unerežiimi ja ajastada öösel segmenteeritud aku laadimisplaani.

Powered by Qualcomm Snapdragon 680 4G mobiilne platvorm, A96 pakub erakordselt sujuv kasutaja kogemus 8GB + 256GB suur mälu ja ladustamise. Seda täiendab RAM-i laiendamine, mis annab Oppo A96-le jõudluse ja salvestusruumi täiendava tõuke, mis tähendab paremat mitme ülesande täitmist ja sujuvamat kogemust ning täiendavat salvestusruumi SD-kaartide laiendamise kaudu, et säilitada rohkem fotosid ja videoid. Oppo A96 kannab 16MP esikaamerat uhkete portreepiltide jaoks.

Pole ime, et Oppo Nigeeria turundusjuht Jennifer Okorhi ütleb: “Meil on tõepoolest hea meel, et oleme loonud telefoni, mis karjub klientidele taskukohast luksust. See seade on Täpötäysi hämmastav funktsioone hoolikalt läbi, et pakkuda klientidele väga heade Ülemõistuse taskukohase hinnaga.”

Lisa kommentaar

Previous post Kunsti viimine uutesse kõrgustesse. Vestlus Dr Sian Proctoriga inspiratsiooni ruumi loomise kohta
Next post FG Telcos: Baar väljuvad kõned unlinked SIMs