Port Harcourt Polo: Juurdepääsupank, kihtidel põhinev, teised võim kuldne Juubeliturniir

Port Harcourt Polo: Juurdepääsupank, kihtidel põhinev, teised võim kuldne Juubeliturniir

Kui ettevalmistused mainekaks Port Harcourti Kuldse Juubeli Poloturniiriks jõuavad palavikuni, Blue chipi korporatiivsed organisatsioonid riigis ja väljaspool seda viskavad oma kaalu verstaposti fiesta taha koos Strata Based Groupi ja Access Bank Plc-ga. karja juhtimine.

Teised, kes on seni kinnitanud oma toetust 9.-15. jaanuariks 2022 esitatud rahvusvahelisele polo pidustusele, hõlmavad regulaarseid ja uusi sponsoreid nagu Wilten Aviation, Victoria Creeki Aed kinnisvara ja Dubai majandus – ja turismiministeerium, Keves Global Leasing ja De Chico Group.

Peale ettevõtte sponsorluse, individuaalset tuge on saanud suurepärased isiksused koos Adokie Ikpokiga, Ebi Diriyai, Leo Edochie ja Otti Ikechukwu Oti, kes on endiselt arvestatava pika nimekirja tipus.

Port Harcourti Klubi president, Engr. Chukwudi Dimkpa kinnitas seda meediavestluses vahetult pärast seda, kui klubi liikmed juhtisid eelmisel reedel enne klubi jaanuari 2022.aasta Kuldse Juubeli pidustusi Port Harcourtis maanteesaadet, millel oli silt “Town Storm”.

“Kuigi me hindame oma lugupeetud sponsoreid ja partnereid selle tugeva partnerluse eest ning mitmeid teisi, tahame deklareerida, et 2022.aasta Port Harcourti Poloklubi 50. aastapäeva turniir on endiselt avatud nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele äripartnerlustele,” teatas Dimkpa.

Dr Dimkpa kutsus elanikke ja polohuvilisi kogu riigist ja mujalt üles parimate kogemuste saamiseks.

Ta kinnitas, et 50.aastapäeva turniir meelitab kohale parimad polomängijad kogu maailmas ning on avenue Rivers state’ i ja Nigeri Delta piirkonna turismi-ja majanduspotentsiaali tutvustamiseks ning avenue ärivõrgustike loomiseks.

“Meil on parim parim Polo, parimad Polo mängijad on siin Rivers State’ is ja nad mängivad sellel väljakul. Õhtuti on meil ka parim meelelahutus; meil on inimesi kogu maailmast”.

“Nii et me tutvustame Rivers State’ i, tutvustame meie inimeste kultuuri; laiendades tutvustame ka Nigeri deltat. Niisiis, mida kõik peaksid ootama, on A-nimekirja kunstnik, A-nimekirja Polo, A-nimekirja meelelahutus.”

“Oleme Port Harcourti piires valitud marsruutidel ringi käinud ja teinud peaaegu 10 kilomeetrit, lihtsalt selleks, et luua teadlikkus jaanuaris saabuva põhjal ja anda kõigile teada, et 2022.aasta jaanuari sihtkoht on Port Harcourti Poloklubi, Riversi osariik,” lisas polo boss.

Juba üle kahekümne tippmeeskonna, sealhulgas endised meistrid, sihikindlad püsikliendid ja ambitsioonikad uustulnukad, kellel on Nigeeria parimad käed, ja nende välismaised kolleegid juhivad palverännakut aedlinna epohhi pidustustele.

Lisa kommentaar

Previous post Buhari külastab varalahkunud pealiku Ernest Shonekani perekonda
Next post AFCON 2021: FIFA okays 3 suuremad värbajad Sierra Leonesse