Rangers, Remo tähed registreerivad võõrsil võidud, kui NPFL saab lendamise alguse

Rangers, Remo tähed registreerivad võõrsil võidud, kui NPFL saab lendamise alguse

Teel on seni registreeritud kaks võitu, kuna Nigeeria professionaalne jalgpalliliiga NPFL alustas nädalavahetusel hooaega 2021/22.

Ossy Martins, kes liitus Lobi tähtedest vahetult enne hooaja algust, aitas lendavatel Antiloopidel Muhammadu Dikko staadionil oma peremehest paremaks saada, muutes Musa Saliu 35. minuti ekvalaiseri loendamatuks.

Remo Stars ja MFM lukustatud sarved Lääne kokkupõrge, mis nägi Okenne põhineb pool joosta kaks vastuseta eesmärgid ja kolm punkti.

Meistrite kaitsmine, Akwa United alustas oma kaitset ka võidutähel 3-0 Kano sammaste löömisega GodsWill Akpabio staadion aastal Uyo ja istuge tippkohtumise tipus pärast ond matšide vooru.

Teistes mängudes võitsid Nigeri tornaadod Plateau Unitedi 1-0, Gombe United ja Shooting Starts jagasid saaki, kui nad mängisid väravateta viiki. Kwara United nägi Akwa tähekesi 3-0, samal ajal kui Lobi tähed ja Rivers United viigistasid 1-1. Nasarawa United ja Heartland tühistasid üksteise 3-3, kuue väravaga põnevikus, samal ajal kui Enyimba ääristas Abia Warriors 2-1 aastal Aba.

Viimane võistluskalendri matchday 1 vahel Sunshine Stars ja Wikki turistid kerkib esmaspäeval.

Lisa kommentaar

Previous post AFCON 2021: FIFA okays 3 suuremad värbajad Sierra Leonesse
Next post NPFL: Rivers Unitedi hooaja avaja Skoorimine tegi mind uhkeks-Ishaq Kayode