Slot juhib partnerluse Samsung, juurdepääs panga Galaxy S22 seeria rahastamine

Slot juhib partnerluse Samsung, juurdepääs panga Galaxy S22 seeria rahastamine

Elektroonika, mobiilseadmete ja lisaseadmete jaemüügiettevõte Slot Systems Limited on sõlminud seadmetootjate, Samsungi ja Access Banki partnerluslepingud, et turustada Samsungi äsja tutvustatud Galaxy S22 seeriat taskukohasemal viisil seadme armastajatele riigis.

Tehing, vara finantseerimise digitaalne laen on kasulik peamiselt palgatöötajatele, kes on Juurdepääsupanga kliendid. Nad saavad seadme finantseerimislaenu, koos a 50 intressimäära allahindlus, mis on mõeldud mis tahes tippklassi Samsung Galaxy S22 seeria ostmiseks 75 teenindusaegade jaemüügipunktid üle kogu riigi, rakenduse kaudu, QuickBucks.

Access Banki sõnul peavad sellised kliendid siiski vastama panga laenuriski aktsepteerimise kriteeriumidele.

Skeemi kaudu saavad kvalifitseeritud Juurdepääsupanga kliendid, kes on palgasaajad, omada ühte Galaxy S22 seeriast ilma esialgset sissemakset tegemata. Seadmelaenu saamiseks peavad kliendid teenima miinimumpalka N40 000.

Galaxy S22 seeria on saadaval kolmes mudelis: Galaxy S22 hands-on, Galaxy S22 Plus ja Galaxy Ultra. Kui Galaxy S22 Ultra on varustatud täiustatud funktsioonidega, sealhulgas S Pen, siis Galaxy S22 ja S22 Plus on kasutajasõbralikud seadmed, millel on tuttavad kujundused.

Seadmete hind jääb vahemikku N650 000 kuni N895 000 pesa, kuid lisas täiendavat kasu sellele, et kliendid saavad oma vanad telefonid vahetada ka mis tahes Galaxy S22 seeria mudelitega.

Selgitades, miks nad partnerluse välja mõtlesid, partnerid ütlesid ühehäälselt, et see võimaldab inimestel elus ilusaid asju ilma taskut pingutamata.

Tegevjuht pesa süsteemi, Mr Nnamdi Ezeigbo ütles: “Me usume koostöös väärtus. Meie visioon on saada Aafrika kõige kliendikesksemaks riietuseks. Usume, et väärtuse loomine on kõige olulisem DNA, mis igal äriorganisatsioonil peaks olema, ja seetõttu oleme alati valmis minema koos ettevõtetega, kellel on meiega sama visioon. Et olla edukas äri Aafrikas, üks on mõista inimesi, nende majanduse ja nende ostujõud. Niisiis, olles valinud Samsung ja Access bank on umbes parimat lahendust inimesed”

Samuti tegevdirektor, Personal Banking, Access Bank, Victor Etuokwo ütles: “in Access bank usume, et üks ei ole raha, ei tohiks takistada teda juurdepääsu kaupade ja teenuste ta vajab. Partnerlus tugevdab meie väärtust inimkonnale, mis on teeninud meile kadestusväärse kliendibaasi, mida me täna naudime”

Samsungi Joy Tim-Ayoola ütles: “See on kolme maailmatasemel institutsiooni kokkutulek, mille ajendiks on kirg inimesi teenida. Sellepärast sildistasime selle koos peatamatuks”.

Lisa kommentaar

Previous post Advokaadid lipu alla kavandatud Nita Bill 2021
Next post Microsoft kohustub Aafrika tehnikainseneride koolitamiseks üle 200 miljoni dollari