Usyk oli Anthony Joshua üle domineerivas võidus vaid 60%

Usyk oli Anthony Joshua üle domineerivas võidus vaid 60%

Oleksandr Usyki meeskond on hoiatanud Anthony Joshuat, et Ukraina maestro oli vaid 60 või 70 protsenti, kui ta edestas lõplikult endist raskekaalu meistrit.

Usyk korrata oma edu cruiserweight kell Tottenham Hotspur staadion septembris troonilt Joshua kaudu laia punktid otsuse.

Ukrainlane oli enne seda meelitanud raskekaalu proffide ridades petma, Otsides Chazz Witherspooni ja Derek Chisora vastu aeglasemalt ja loidamalt.

34-aastane mees oli aga Põhja-Londonis lihtsalt elektriline ja viis Joshua viimases voorus peaaegu sealt välja, kui ta Britti trosside vastu surus.

2022.aasta esimeseks osaks broneeritud kordusmatšiga on nõunik Sergei Lupin hoiatanud AJ-d, et tema staarõpilasel on paaki veel tohutult palju jäänud ja ta võib olla veelgi parem, kui nad uuesti võitlevad.

“Olen Oleksandrit tundnud rohkem kui 20 aastat,” ütles ta MyBettingSites ‘ ile. “Olen seal käinud ja näinud kõiki tema õnnestumisi poksis.

“Üks asi, mis teda eristab, on see, et ta töötleb teavet ja kohaneb tema ees oleva võitlejaga väga-väga kiiresti. Mulle tundub mõnikord, et ta on pärit teiselt planeedilt – ta on nii hea.

“Hoolimata asjaolust, et tal on selja taga tohutult palju kogemusi ja kaklusi, paraneb ta pidevalt ja paraneb iga treeningpäevaga.

“Olen näinud ja tean, milleks Usyk tegelikult võimeline on, ning Usyki versioon võitluses Anthony Joshuaga oli 60-70 protsenti tema potentsiaalist. Nii et jah, Usyk võib tõesti parem olla.”

Lisa kommentaar

Previous post GOtv poks öö 24: naine poksijad kiidelda, laud sponsorid
Next post Kotkad-etturid Nigeeria jalgpalli poliitikas