WASA: Gov Sanwo-Olu Nigeeria Armeekooli struktuuride ehitamiseks, annab sõdurite naistele õiguse

WASA: Gov Sanwo-Olu Nigeeria Armeekooli struktuuride ehitamiseks, annab sõdurite naistele õiguse

Lagose osariigi kuberner Babajide Sanwo-Olu, nädalavahetus, lubas ehitada Nigeeria Armeekooli jaoks struktuure, kell 9 brigaad, Ikeja Kanton Lagoses, osana osariigi valitsuse toetusest armeele ja tunnustada selle jõupingutusi riigi julgeolekuküsimuste lahendamisel.

Lisaks, kuberner, kes oli Lääne-Aafrika ühiskondliku tegevuse puhul eriline aukülaline, Wasa korraldas 9 brigaad, laiendas žesti 9 brigaadi kasarmus elavate sõdurite naistele, lubadusega anda neile volitused oskuste omandamisel.

Tunnistades armeed professionaalsuse näitamise eest ,hindas kuberner oma peakõnes ka ohvitseride ja sõdurite naisi ja lapsi kodurinde hoidmise eest, samal ajal kui nende toitjad kaasavad riigi vaenlasi erinevatesse operatsiooniteatritesse.

Ta ütles: “ma tahan avalikult tunnustada ja tänada Nigeeria armee ohvitsere ja mehi suure töö eest, mida nad teevad, meie rahva turvalisuse ja pühaduse hoidmisel, suure töö eest, mida nad teevad teistes riigi julgeolekuoperatsioonides ja eriti Lagose osariigis. Mul pole paremat võimalust kui praegu, tänada teid kõiki”.

Märkides, et WASA üritus oli Nigeeria armee koosseisudes aasta lõpu sotsiaalne kultuurisündmus , ta ütles , et see pole mõeldud ainult meestele ja ohvitseridele, vaid ka perekondlikule kihlusele, kus nende naisi ja lapsi tuleb arvukalt, et tähistada oma mehi ja isasid ning tänada Jumalat nende elu säästmise eest, samuti tunnustada tööd, mida nad rahva heaks tegid.

Ta täheldas, et sel korral oli esindatud kogu rahvas, märge, mis tema sõnul kinnitas Nigeeria armee ühtsust ja selle professionaalsuse taset, nagu on sätestatud teenistuses.

Laiendades seda, mida ta kirjeldas kui demokraatia Dividendi kasarmutes elavatele inimestele, Sanwo-Olu teatas, et ” teeme koostööd Nigeeria armee ohvitseride Naiste ühinguga, et anda selle liikmetele volitused.. Ma andsin kohustuse, kui armee Staabi ülema naine külastas. Kuid ma annan siin veel ühe kohustuse ja garnisoni ülema naine juhib seda.

“Ma tahan puudutada ohvitseride ja meeste elu, kes on selles kasarmus. Asjaomane ministeerium tuleb ja teeb kindlaks, milliseid volitusi ja oskusi me toome, mis võivad neid naisi aidata ja tagada, et nad oleksid ka oma rahvast teenivatele abikaasadele tugiallikaks. See on miinimum, mida saame teha, et kasarmutes olijad tunneksid valitsust.

“Ma tean, et Nigeeria armee Hariduskorpus on väga range ja võimekas . Samuti tuleme ringi ja vaatame, kas on mingit tuge, mida saaksime teie koolile struktuuri osas anda, interneti-rajatised või arvuti. See on lihtsalt selleks, et aidata lapsi, kes selles kasarmus koolides käivad, et nad oleksid homme suured kodanikud. Lisaks neile pakume tuge ka teistes valdkondades, mida brigaadi ülem suudab tuvastada, ” teatas Sanwo-Olu.

Varem oma tervituskõnes, garnisoni ülem, 9 brigaad, kolonelleitnant D. J Abdalla, selgitas ,et Lääne-Aafrika ühiskondlik tegevus, Wasa oli Nigeeria armees igipõline traditsioon, mis toob sõdureid ja nende perekondi ning kutsutud külalisi sotsiaalsesse ja soodsasse keskkonda.

Kogunemine on tema sõnul ” suunatud aasta koolitustegevuse lõpu tähistamisele ja järgmise aasta tegevuste juhatamisele. See üritus oleks läbi viidud eelmisel aastal, kuid operatiivvajaduste tõttu, see viidi tänaseks.

Peale suurendada seltsimehelikkus ja esprit de-corp, WASA pakub avenue suhelda ja suhelda lõdvestunud viisil, mis suurendab koostoimeid oma personali. See on ka tõeline vahend tsiviil-sõjaliste suhete parandamiseks, pakkudes samal ajal platvorme peredele, sõbrad ja lähedased auastmed suhtlemiseks.

“See toimib ka Avenue on töökas , distsiplineeritud ja pühendunud sõdurid. Sellel eeldusel pidas armee staabiülem vajalikuks, et kõik Nigeeria armee üksused ja koosseisud korraldaksid aasta lõpu WASA”.

Hinnates Lagose osariigi kubernerit Operatsioonide MESSA logistilise toetuse eest kogu 2021.aasta vältel, tunnustas Abdalla ka armee Staabi ülema kindralleitnant Farouk Yahaha toetuse eest, ilma milleta ta ütles, et aastal 2021 registreeritud õnnestumised poleks võimatu.

Brigaadi meeste ja ohvitseride poolt, Abdalla, lubas, et ” jätkame kõigi seaduskuulekate kodanike turvalisuse ja turvalisuse tagamist, samal ajal kui ühiskonna kuritegelikke elemente kontrollitakse. Me jätkuvalt distsiplineeritud, pühendunud ja professionaalne meie viib läbi, kõigis püüdlustes. Me kindlasti ületada kõik julgeolekuprobleemid rahvas

“Relvajõudude mälestuspäeva vaimus tahame kasutada seda võimalust, et meenutada oma sõpru, kolleege ja seltsimehi, kes maksid meie isamaa kaitsmisel kõrgeimat hinda” .

Sellel korral olid kohal: Hiina RV valitsuse 81 Diviis, kindralmajor Lawrence Fejokwu, 9. brigaadi ülem, brigaadikindral Lander Seraso, teiste Lagose sõsarteenistuste juhid , sealhulgas politseikomissar, Lagose osariigi politseikomissar, Hakeem Odumosu, teenivad ja pensionile jäänud sõjaväelased ja poolsõjaväelised töötajad, traditsioonilised valitsejad, tööstusharude juhid.

Lisa kommentaar

Previous post Digital Nodi kaasasutaja Mohit Mirchandani tunnustab oma uskumatut edu kaasasündinud kannatlikkusele
Next post Teni, DO2DTUN, Philkeyz särab kohtunikena Boom play ülikoolilinnaku muusika superstaari hooajal 1